Вандали стреляха по електрически стълб и оставиха без ток жителите

...
Вандали стреляха по електрически стълб и оставиха без ток жителите
Коментари Харесай

Вандали оставиха цяло село без ток

Вандали стреляха по електрически дирек и оставиха без ток жителите на русенското село Николово. Оказа се, че това не е първият сходен случай. Смята се, че може би някой е решил да си отмъщава на енергото. В Николово единствено до преди няколко месеца имаше редица митинги поради честите прекъсвания на тока.

„ В началото на зимата имахме сходна вандалска демонстрация. Изумена съм, че това се повтаря. Токът така и така стопира постоянно. В момента органите на реда търсят причинителя. Има и видеокамери в региона ”, каза пред Нова телевизия кметът на селото Марийка Генова.

В петък полицията и представители на енергийното сдружение ще влязат с високопроходими коли в региона, където се намира и простреляният дирек, с цел да търсят улики. Ще бъдат тествани и ловните дружинки. 
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР