Vancouver Whitecaps са все още живи в търсенето си на

...

Whitecaps губят с 1-0 от Cavalry FC, но напредват до полуфиналите на Voyageurs Cup

Vancouver Whitecaps са към момента живи в търсенето си на три поредни канадски шампионата.

Но Вани Сартини не Не нанася никакви удари, когато прави оценка загубата на неговия тим с 1-0 от Cavalry FC във вторник на BC Place.

„ Мисля, че би трябвало да се простим на нашите почитатели за нашето показване “, сподели треньорът на Whitecaps. „ Това беше срамно.

„ Когато единият тим се опита да завоюва това, а другият тим е доста неналожителен, това е рецептата за играта, която се случи тук. “

След вземането на първия част от четвъртфиналите на канадското състезание с победа с 2-1 като посетител над Кавалъри на 7 май, Уайткепс държаха контрола върху изхода от равенството от два мача, като головете на открито се броят двойно, в случай че е належащо като тайбрек.

Единственият гол във вторник беше автогол на бранителя н...