Валерия Гърневска се класира за осминафиналите на сингъл при девойките

...
Валерия Гърневска се класира за осминафиналите на сингъл при девойките
Коментари Харесай

Валерия Гърневска продължава напред в Словакия

Валерия Гърневска се класира за осминафиналите на сингъл при девойките на шампионат от категория J200 от ITF в Словакия.

17-годишната българка победи във втория кръг с 6:2, 6:2 седмата сложена в схемата Кори Монтоя (САЩ). На старта на шампионата Гърневска отстрани представителката на домакините Лилиен Кубалова с 6:1, 7:5. За място на четвъртфиналите тя ще играе против Соня Депесова (Словакия).

В конкуренцията на двойки Гърневска и Влада Разина (Русия) изгубиха във втория кръг с 1:6, 6:3, 7:10 от петите сложени Нехир Доган (Турция) и Фабиола Марино (Италия).
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР