Валенсия спря добрата серия на Осасуна и се отдалечи от опасната зона
Валенсия завоюва с минималното 1:0 над Осасуна в мач от 26-ия кръг на Ла Лига. Единственото попадение бе дело на Ларжи Рамазани, който се разписа от дузпа в 67-ата минута. “Прилепите ”, които нормално се показват на равнище в семействата си против тимове от своя рогозка, започнаха по-добре срещата и още в началните минути удар на Рамазани бе блокиран от Хорхе Ерандо. След това пропуск направи Угринич. Наколко минути след началото на втората част Анте Будимир накара домакините да изтръпнат след удар с глава, само че прати кълбото над напречната греда на Раул Гарсия. Така по-късно повече от час игра Угринич прати хубаво подаване към Умар Садик в наказателното поле, където Серхио Ерера направи неуместно нарушаване против нигериеца. Рамазани пое отговорността и осъществя отсъдената дузпа. Гостите пробваха да наложат напън, само че “прилепите ” съумяха да устоят. най-интересната обстановка се даде пред Муньос, който стреля в ръката на Сесар Тагера. Това бе първо проваляне за Осасуна в последните седем дуела. От своя страна Валенсия завоюва значими три точки и се отдалечи на пет от рисковата зона.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




