Валенсия се класира за 1/8-финалите в турнира за Купата на

...

Валенсия продължи към 1/8-финалите за Купата на Испания, резултати

Валенсия се класира за 1/8-финалите в шампионата за Купата на Краля след победа с 2:0 над Алкоркон като посетител.

"Прилепите " стигнаха до триумфа с попадения на Коба Коиндреди и Ману Вайехо в 12-ата и 77-мата минута на срещата.

За топ 16 на шампионата се класира и различен представител на елита - Валядолид, който победи с 1:0 като посетител Тенерифе.

Единственият гол в мача падна в последната 90-ата минута, когато резервата Фер Нино бе прецизен с пета.

Изненадата на кръга сервира третодивизионният Навалкарнеро, който победи с 3:1 елитния Ейбар и го изхвърли от шампионата. Йошинори Муто даде задатък на гостите от Ейбар при започване на мача, само че след половин час игра Навалкарнеро изравни от дузпа посредством Ману Хаймес. През второто полувреме домакините бяха доста по-активни и съумяха да стигнат до нови два гола посредством някогашния състезател на Сарагоса Хуан Еснайдер.

Към идващия кръг продължава и тимът на Бетис, който завоюва с 2:0 като посетител на Хихон. Серхио Каналес от дузпа в 28-мата минута и Родри в 31-вата вкараха двата гола за севилци, а домакините от Хихон трябваше да играят с човек по-малко от 20-ата минута на мача, когато Марк Валенте получи пряк червен картон.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `