Валенсия победи Реал Сарагоса с 4:1 като домакин в мача

...

Рутинна победа за "Валенсия" и 1/8-финал в турнира за Купата на Краля

" Валенсия " победи " Реал " Сарагоса с 4:1 като хазаин в мача реванш от 1/16-финалите в шампионата за Купата на Краля и с общ резултат от двете срещи 6:1 продължава напред в конкуренцията.

" Прилепите " притиснаха противника през цялото време и голът беше въпрос на време. Той падна в 29-та минута, когато Дзадза подаде към Мина и той откри резултата. След попадението домакините се поуспокоиха и нови голове до почивката нямаше.

През втората част обаче " Валенсия " още веднъж се разигра и отново Мина беше прецизен за 2:0 в 59-та минута. 9 минути по-късно пък резервата Ибанйез повиши на 3:0. С глава след корнер централмният бранител Везо вкара четвърти гол за домакините, а почетното попадение за Сарагоса беше дело на Помбо.

Така " Валенсия " е на 1/8-финал и чака да научи името на идващия си противник.
Източник: btvnovinite.bg