Валенсия победи Кадис с 2:0 в мач от 10-ия кръг

...

Валенсия се върна на победния път с домакински успех над Кадис

Валенсия победи Кадис с 2:0 в мач от 10-ия кръг на Ла Лига. Играчите на Серхио не съумяха да се опълчват на своя конкурент, откакто играха над 70 минути с човек по-малко.

" Прилепите " постановиха домашен напън на стадион " Местая " във Валенсия и откриха резултата след единствено 187 секунди игра. Селим Амала изведе Хосе Гая в наказателното поле. Испанецът копна топката над Conan Ледесма за 1:0.

В 22-ата минута гостите останаха с човек по-малко на терена след пряк червен картон на Роберт Наваро, който настъпи неприятелски футболист.

Възпитаниците на Рубен Бараха се възползваха от численото си преимущество и удвоиха преднината си. Уго Дуро бе прецизен с глава от непосредствена непосредственост.

След почивката Роман Яремчук можеше да направи успеха на домакините класическа, само че попадението му с глава бе анулирано поради засада.

Валенсия заема 8-ата позиция в класирането с актив от 14 точки. Кадис заема 16-ото място в подреждането с 9 точки.