Валежи ще има и в източната част от страната, като

...
Валежи ще има и в източната част от страната, като
Коментари Харесай

Облачен и дъждовен вторник

Валежи ще има и в източната част от страната, като по-значителни ще са в североизточните региони. През втората половина на деня преваляванията от запад ще стартират да стопират. Облачността над западните региони ще се раздира и понижава. В цялата страна ще духа до сдържан, а в Дунавската низина и Горнотракийската равнина и краткотрайно мощен вятър от запад-северозапад. Ще нахлуе релативно студен въздух. Максималните температури в множеството места ще бъдат сред 10° и 15°, за София – към 11°.

Над планините ще доминира облачно време. На доста места ще има превалявания от дъжд, в местата над 1800 метра надморска височина и от сняг. По-продължителни и по-значителни ще са преваляванията в централните и източните дялове на Стара планина. Ще духа мощен, а по най-високите планински елементи и плевел вятър от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде към 10°, на 2000 метра - към 4°.

Над Черноморието ще бъде облачно. На доста места ще вали дъжд. Ще духа сдържан и краткотрайно мощен вятър от запад-северозапад. Максималните температури ще бъдат сред 15° и 17°. Температурата на морската вода е 16°-17°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР