В цялата програма видяхте ли някъде да има ДПС, да

...
В цялата програма видяхте ли някъде да има ДПС, да
Коментари Харесай

Борисов: В цялата програма видяхте ли някъде да има ДПС, да има Пеевски?

В цялата стратегия видяхте ли някъде да има Движение за права и свободи, да има Пеевски? Това попита лидерът на ГЕРБ по време на форума на партията в София, при който бе показана програмата за ръководство на България до 2030 година, съобщи ФОКУС .

Управленската се концентрира върху развиването на стопанската система с секторни цели, предстоящи резултати, демография и човешки капитал, обучение, AI, макроикономическа рамка, еврозона, промишленост, ИТ и инженерни услуги. 

И добави: " Днес екипът, който близо 15-20 години гради име, който е направил темелите на всичко положително в България през последните 20 години, въобще не имам намерение да съм непретенциозен. Видяхте във всяка една сфера освен какво, а по какъв начин и кои могат да го създадат ".

" В цялата стратегия видяхте ли някъде да има Движение за права и свободи, да има Пеевски? А какво е направил ГЕРБ? За всички тези, които се " новородиха ", а 10 години на Нова година от името на нацията ни поздравяваха, взимаха най-високите заплати в България, държавен глава и висш командир, а над него небе! Пълен имунитет и през днешния ден това е новото това е прогресивното. А ние, които сме създали да няма незаконни имигранти в България. Това се дължи единствено на мен и на тези хора в залата и твърдото ми “не ", сподели още водачът.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР