В сутрешните часове на отделни места в равнините и котловините

...
В сутрешните часове на отделни места в равнините и котловините
Коментари Харесай

Времето днес, прогноза за неделя, 1 юни: Предимно слънчево. Следобед ще се развива купесто-дъждовна облачност

В утринните часове на обособени места в равнините и котловините ще се образува краткотрайна мъгла, съобщи БНР.

През деня ще бъде най-вече слънчево. Около и след обяд ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и тук-там в югоизточната половина от страната ще превали временен дъжд с гръмотевици. Ще духа слаб, в източните региони до сдържан вятър от северната четвърт. Максималните температури ще бъдат сред 23° и 28°, в София - към 24°.

Над планините ще доминира слънчево време. Около и след обяд ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и тук-там ще превали и прегърми. Ще духа до сдържан вятър от северната четвърт. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде към 16°, на 2000 метра - към 9°.

Над Черноморието ще доминира слънчево време, в утринните часове на обособени места с понижена видимост. В следобедните часове ще се развие купеста облачност, само че вероятността за превалявания е доста дребна. Максималните температури ще бъдат сред 20°-23°. Температурата на морската вода е 17°-19°. Вълнението на морето ще е 1-2 бала.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР