В среща от 15-ия кръг на Югозападната Трета лига Оборище

...

Банско взе точка срещу Оборище в Панагюрище

В среща от 15-ия кръг на Югозападната Трета лига Оборище приключи 0:0 като хазаин с тима на ФК Банско. Получи се равносилен мач в който домакините могат повече да съжаляват за изпуснатите три точки. През първото полувреме изведеният самичък против вратаря на гостите Константин Богданов не съумя да го преодолее. В 88-ата минута капитанът Валентин Миленов несмущаван от никого шутира в ръцете на вратаря. В идващия кръг панагюрци гостуват на Ботев Ихтиман, а Банско семейства на Славия II.

След този мач панагюрци са 14-и с 15 точки и са на точка от рисковата зона, до момента в който техният конкурент е на 9-ата позиция с 21 точки. Това е шести следващ мач без победа за Оборище, като тимът има две ремита и четири загуби.
Източник: novsport.com