В склада с тонове развалени храни в Хасково се работи

...
В склада с тонове развалени храни в Хасково се работи
Коментари Харесай

Христанов от склада с развалени храни: Работим за народа и т...

В склада с тонове развалени храни в Хасково се работи на три смени, инвентаризирани са 1/3 от размерите. Това заяви в профила си във Facebook служебният министър на земеделието и храните Иван Христанов, който в петък след сигнал нападна склада в Източната индустриална зона. От петък той се охранява от полиция.

 Работим на -22 градуса. Прокуратурата и ГДБОП са сезирани. Национална агенция за приходите са на терен. Работим за народа и това си проличава от космоса. 

От оповестеното във Facebook не излиза наяве дали е в склада, защото не демонстрира развалените храни. 

По случая  Икономическа полиция прави инспекция, срокът  за приключването й е в понеделник. 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР