В шок съм, още не мога да повярвам, отивам да

...
В шок съм, още не мога да повярвам, отивам да
Коментари Харесай

Иванчева: В шок съм, още не мога да повярвам, отивам да видя първо сина си и майка ми

" В потрес съм, още не мога да допускам, отивам да видя първо сина си и майка ми " - това бяха първите думи на Десислава Иванчева на излизане от пандиза. 

Бившият кмет на столичния регион " Младост "  беше помилвана от вицепрезидента Илияна Йотова. В президентството през предходната седмица е получена личната ѝ молба за опрощение.

" Мамо, връщам се! Искам да видя и дребния ми наследник Валентин-Александър, който доста ми липсва. Той е на 3 години, беше 11-месечно бебе, когато го оставих. А майка ми е просто невероятна жена. Отивам с неспокойствие да ги видя. Искам да ги нацелувам, не мога да допускам ", уточни Иванчева. 

По думите й съкращаването с 10 месеца на 6-годишна присъда е огромен интервал. 

" Всяка година пускахме искане, само че очевидно в този момент е пристигнало времето. Аз съм признателна доста на госпожа Йотова, че да, останаха 10 месеца, само че 10 месеца да продължиш да живееш в този смут не е по никакъв начин малко ", сподели тя. 

 

Бившият кмет на " Младост " съобщи, че като си стъпи на краката ще споделя повече, само че в този момент просто желае да се види със фамилията, приятелите и околните си. 
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР