САЩ заявиха, че са унищожили или повредили повече от 20 кораба от иранския флот от началото на конфликта с Техеран
В същото време Израел разгласи, че е нанесъл удар по огромен комплекс на военните и силите за сигурност в Техеран, включващ бази на Корпуса на гвардейците на Ислямската гражданска война (КГИР), елитното крило " Кудс " и паравоенната милиция " Басидж ".
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




