В САЩ бяха обявени победителите в конкурса за автомобил на

...

Явно американците не харесват толкова много електромобилите

В Съединени американски щати бяха оповестени спечелилите в състезанието за автомобил на годината в Северна Америка. Колкото и да е необичайно, измежду спечелилите няма нито един електромобил.

В Съединени американски щати бяха оповестени най-хубавите коли на годината в три категории. Най-добрият модел лек автомобил е новата Honda Civic, която изпревари Lucid Air и Volkswagen Golf 8.
`Явно

При кросоувърите и SUV-тата победител е Ford Bronco, а второто и третото място заеха надлежно Hyundai Ioniq 5 и Genesis GV70. И най-после, най-хубавият пикап на годината е новият Ford Maverick, който изпреварва Rivian R1T и Hyundai Santa Cruz.
`Явно

Конкурсът за автомобил на годината в Северна Америка се организира от 1989 година Победителите се избират от жури от 60 автомобилни публицисти от Съединени американски щати и Канада. През 2021 година най-хубавите станаха Hyundai Elantra, Ford Mustang Mach-E и Ford F-150.
Източник: fakti.bg