В събота вечер Григор Димитров ще играе за пръв път

...
В събота вечер Григор Димитров ще играе за пръв път
Коментари Харесай

Къде ще дават мача Григор Димитров - Джак Сок?

В събота вечер Григор Димитров ще играе за пръв път в полуфиналите на Финалите на ATP. До момента той записа 3 следващи победи в Лондоно и е единствено на един триумф от финала в шампионата, както и от третото място в международната класация.
В решаваща среща от шампионата той ще се изправи против различен дебютант - Джак Сок. Американският тенисист изненадващо спречели против Марин Чилич и Александър Зверев, уреждайки си среща с 26-годишния българин.
При триумф Григор Димитров публично ще се настани под №3 в международната класация, изпреварвайки с 40 точки към този момент отпадналия Александър Зверев. Що се отнася до неговата позиция в ранглистата, която е 4-а - тя към този момент не е в обсега нито на Сок, нито на Гофен.
Мачът тази вечер е с начален час 22:00 българско време. Къде може да гледате мача Григор Димитров - Джак Сок вижте в Sportlive.bg.
Източник: actualno.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР