Арбелоа: За нас има само един възможен сценарий срещу Байерн
В Реал Мадрид даже не си и помислят за вид, при който тимът да отпадне от Байерн (Мюнхен) на 1/4-финалите на Шампионската лига. “Белите ” нямат загуба в последните девет мача против баварците в Шампионската лига, само че отборът на Венсан Компани наподобява в по-добра форма, защото няма проваляне в 12 следващи срещи във всички шампионати. Реал пък загуби против Майорка в последния кръг на Ла Лига и понижи доста възможностите си за купата. Така Шампионската лига остава единствената действителна опция за трофей за кралския клуб, който от година и половина не е печелил нито едно отличие.
" Реал постоянно се изправя против най-силните противници. Байерн е най-постоянно представящият се тим в Европа през този сезон, тъй че това ще изисква да вложим всичките си сили. Историята ни против тях също е доста специфична. Не мислим за опцията да не спечелим този елиминационен конфликт. За нас има единствено един сюжет - да отстраним Байерн. Това желаеме и в това имаме вяра. Сигурен съм, че “Бернабеу ” ще изживее още една страхотна вечер, както беше против Манчестър Сити.
Байерн е доста добре сработен тим. Те разчитат доста един на различен и са нападателни в отбраната. Играят самоуверено. Имат огромна скорост. Разполагат с доста оръжия. Всички похвали за Компани са заслужени ", съобщи Арбелоа на днешната си конференция.
Треньорът приказва и за завръщането на Килиан Мбапе и Джуд Белингам:
" Ясно е, че Килиан Мбапе има разнообразни качества спрямо Браим Диас и ние би трябвало да играем по друг метод. Доволен съм, че към този момент Мбапе е разполагаем, тъй като той пристигна тук тъкмо за такива мачове и на следващия ден ще поведе тима, както постоянно. Аз съм късметлия да имам всички тези страхотни играчи.
С Белингам на терена ставаме по-добър тим. Сигурен съм в това. Той има разнообразни качества от другите си съотборници и би трябвало да се приспособяваме към него, а той - към останалата част от отбора. Но да би трябвало да го включиш в тима не е проблем, а благословия ".
Запитан по какъв начин тимът е реагирал след загубата от Майорка, Арбелоа отговори: “Тук не е разрешено да губиш, тъй че на идващия ден виждаш доста засегнати играчи, само че аз им споделих да се концентрират и да вложат цялата си сила в мача с Байерн ".
" Реал постоянно се изправя против най-силните противници. Байерн е най-постоянно представящият се тим в Европа през този сезон, тъй че това ще изисква да вложим всичките си сили. Историята ни против тях също е доста специфична. Не мислим за опцията да не спечелим този елиминационен конфликт. За нас има единствено един сюжет - да отстраним Байерн. Това желаеме и в това имаме вяра. Сигурен съм, че “Бернабеу ” ще изживее още една страхотна вечер, както беше против Манчестър Сити.
Байерн е доста добре сработен тим. Те разчитат доста един на различен и са нападателни в отбраната. Играят самоуверено. Имат огромна скорост. Разполагат с доста оръжия. Всички похвали за Компани са заслужени ", съобщи Арбелоа на днешната си конференция.
Треньорът приказва и за завръщането на Килиан Мбапе и Джуд Белингам:
" Ясно е, че Килиан Мбапе има разнообразни качества спрямо Браим Диас и ние би трябвало да играем по друг метод. Доволен съм, че към този момент Мбапе е разполагаем, тъй като той пристигна тук тъкмо за такива мачове и на следващия ден ще поведе тима, както постоянно. Аз съм късметлия да имам всички тези страхотни играчи.
С Белингам на терена ставаме по-добър тим. Сигурен съм в това. Той има разнообразни качества от другите си съотборници и би трябвало да се приспособяваме към него, а той - към останалата част от отбора. Но да би трябвало да го включиш в тима не е проблем, а благословия ".
Запитан по какъв начин тимът е реагирал след загубата от Майорка, Арбелоа отговори: “Тук не е разрешено да губиш, тъй че на идващия ден виждаш доста засегнати играчи, само че аз им споделих да се концентрират и да вложат цялата си сила в мача с Байерн ".
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




