В разгара на предизборната кампания сценаристите на Слави Трифонов отново

...
В разгара на предизборната кампания сценаристите на Слави Трифонов отново
Коментари Харесай

Слави пак се изгаври с Промяната с тъпо парче

В разгара на предизборната акция сценаристите на Слави Трифонов още веднъж ги обзе ентусиазъм и спретнаха нова ария за политическите си съперници. След гротеската за Лена Бориславова от " Продължаваме промяната ", която носеше заглавието „ Хищна хиена “, в този момент на прицела на " създателите " е цялата партия. 

Според депутатите на " ИТН " това е нов " политически шлагер ".

Песента е кавър на песента на Рени „ Като птица съм свободна “, а в осъществяването се включват самите сценаристи - Тошко Йорданов, Александър Вълчев и Драгомир Петров, както и депутатите от Има Такъв Народ Станислав Балабанов и Павела Митова. 

Разпасаната тайфа се е събрала в буса на Има Такъв Народ, с който предизборно обикалят страната, а видеото е качено в формалната страница на партията във Facebook. „ Специален привет за едни наши другари “, споделя първоначално Александър Вълчев.

Ето и какво гласи текстът на песента, която хората на Слави за нарекли „ Песен за другари “:

„ Знаех смяната огромна,
ще бъде кражба и машинация.
Вярвах аз, че постоянно ще крадем.
Най-глупавите си хрумвания прокарах с тези деребеи...
Парапета още ще диря.

 

 
Като Кирцата съм елементарна,
и от право не разбирам.
От години привикнала съм
да подписвам единствено него.

Като Кирцата съм елементарна,
и от право не разбирам.
От години привикнала съм
да обичам единствено него... “.

Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР