В Районна прокуратура – Видин се води дело за причиняване

...
В Районна прокуратура – Видин се води дело за причиняване
Коментари Харесай

33-годишен преби с дървен кол мъж в Белоградчик

В Районна прокуратура – Видин се води дело за причиняване на разнообразни по тежест телесни повреди на три лица по хулигански подбуди и закана с ликвидиране.

На 26.07.2025 година през нощта в гр. Белоградчик зародило сборичкване, в резултат на което потърпевши няколко лица. В хода на следствието са събрани задоволително доказателства за виновността на 33-годишния Т.В.

Установено е, че той нанесъл удар с дървен прът и с пестник в главата на З.А., като му предизвикал черепно-мозъчна контузия и изтребване на зъби. Той се заканил с ликвидиране и на К.Н. Пострадалият З.А. е с разстройство на здравето, краткотрайно рисково за живота. Понастоящем е в болница.

По искане на Районна прокуратура – Видин съдът взе мярка за неотклонение „ задържане под стража “ по отношение на обвинения Т.В. Досъдебното произвеждане продължава с дейни дейности по следствието. Събират се и се проучват всички обстоятелства и условия, касаещи осъществените закононарушения.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР