В приятелски мач при закрити врата отборът на ЦСКА отстъпи

...

Баскетболистите на ЦСКА отстъпиха на гръцкия Арис с 65:81 в контролна среща в Солун

В другарски мач при закрити врата тимът на ЦСКА отстъпи на гръцкия Арис с 65:81 в Солун.

Първата четвърт беше уравновесена, като приключи при тъждество. " Червените " съумяха да поведат с 22:19 при започване на втория интервал, само че последователно баскетболистите на Арис взеха водачеството и на почивката излезнаха напред в резултата при 47:40.

След подновяването на играта гърците започнаха да усилват преднината си, като тя за първи път в срещата стана и двуцифрена, а в края на частта стана 11 точки.

Отборът на ЦСКА съумя да стопи леко изоставането си при започване на последните 10 минути, само че гърците не разрешиха да се стигне до поврат и още веднъж дръпнаха напред в последните минути от срещата.

Кейлъб Уесън бе най-хубав за „ армейците “ с 12 точки, 10 означи Дамян Минков, Георги Боянов и Трой Бакстър приключиха с по 9.