Откриха обезобразено тяло на мъж на Витоша
В естествен парк „ Витоша “ до хижа „ Рудничар “ е открито тяло на мъж в туристически облекла. Половината му лице е обезобразено. Това заяви bTV.
По първична информация тялото е открито през днешния ден, като половината от лицето на мъжа е изцяло обезобразено. Към момента не е ясно дали става въпрос за тежък престъпен случай, съдбовно рухване в планината или нахлуване от диво животно.
Районът към хижата незабавно е бил отцепен от полицията. На място се прави оглед от криминалисти и правосъдни медици, които занапред ще откриват самоличността на мъжа и точните аргументи за настъпването на гибелта.
Очаквайте детайлности!
По първична информация тялото е открито през днешния ден, като половината от лицето на мъжа е изцяло обезобразено. Към момента не е ясно дали става въпрос за тежък престъпен случай, съдбовно рухване в планината или нахлуване от диво животно.
Районът към хижата незабавно е бил отцепен от полицията. На място се прави оглед от криминалисти и правосъдни медици, които занапред ще откриват самоличността на мъжа и точните аргументи за настъпването на гибелта.
Очаквайте детайлности!
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




