В предаването Панорама по БНТ Тошко Йорданов, каза че идеята

...
В предаването Панорама по БНТ Тошко Йорданов, каза че идеята
Коментари Харесай

Тошко Йорданов: Ние предложихме спасителен пояс

В предаването „ Панорама " по Българска национална телевизия Тошко Йорданов, сподели че концепцията за Силви Кирилов още е на масата. „ Това е избавителен пояс както за българското общество, по този начин и за парламентаризма. Аз съм изпаднал в неразбиране какво следя в последните няколко дни, тъй като партиите издигнаха партийни кандидатури. И ние предложихме избавителен пояс с нещо, което е и правено към този момент - краткотрайно да бъде определен за ръководител най-възрастния от нас. Така че това е избавителният излаз. В момента, в който има болшинство, доцент Силви Кирилов ще си попаде оставката, само че в това време Народното събрание ще стартира да работи. "

Българска социалистическа партия очевидно нямат предпочитание това да се случи, организирахме диалог с тях, те бяха задоволени от него, и в този момент излизат с някаква шашава декларация, а Демократична България, на които единствено ние сме им подписали декларацията, част от техните хора се заиграват с някои мои реплики, които съм споделил единствено на половина - ние не си чупим думата, всички контролни и управителни органи в Народно събрание, ние няма да гласуваме за хора на Ново начало, изясни Йорданов. „ Това, че вие сте прекалили оттатък твърдото образование, само че ние ще си осъществим уговорката. И по тази причина изпадам в нравствен дискомфорт, с цел да се задейства тази декларация, Народното събрание би трябвало да работи, а вие блокирайки Народното събрание, в действителност от самото начало гласувате с Ново начало и ГЕРБ. "

Парламентът се избира, с цел да може, в случай че успее, да излъчи държавно управление, което да извършва съответна стратегия. „ Още в предизборната акция казахме,ч е ще създадем всичко допустимо да има работещо държавно управление, тъй като рецесията е голяма. Финансовата рецесия и обществената, която се задава, ще удари всеки един български жител. Без държавно управление няма по какъв начин да се решат тези проблеми. "

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР