В празничния ден след Коледа на милиони британци вече им

...
В празничния ден след Коледа на милиони британци вече им
Коментари Харесай

Анди Парк от UK празнува Коледа всеки ден от 24 години

В празничния ден след Коледа на милиони британци към този момент им е втръснало от обичайните блюда и песни.

За техен съотечественик обаче празникът продължава всеки ден от 24 години, написа в. "Дейли остарял ", представен от Българска телеграфна агенция.

На трапезата на Анди Парк, именуван Господин Коледа, през днешния ден, както и през всеки различен ден от годината, ще участва неизменимата пуйка. 54-годишният Парк от Мелкшам се любува на обичаното си коледно пиршество от 1993 година

Британецът счита, че за празничната си привичка към този момент е изхарчил над един милион лири.

В изявление за изданието Господин Коледа споделя, че не би трансформирал навика си за нищо на света. Анди Парк е нарушавал традицията си единствено един път - през 2015 година по молба на щерка си. На празничния 26 декември той смъква коледната декорация и взема решение да не яде пуйка. До средата на януари идната година Господин Коледа към този момент се е върнал към нормалната си процедура.

За разлика от сънародниците си, на които по това време на годината към този момент им е пристигнало до гуша и от присъщите за сезона песни, Анди Парк не крие, не може да се насити на коледните шлагери на Марая Кери, "Поугс " и "Слейд ".

Освен че хапва обичайните за Коледа блюда, Парк всеки ден си изпраща коледни картички и дарове.

И макар че е похарчил внушителна сума за всекидневното честване на Коледа в продължение на 24 години, Анди Парк счита, че актуалният празник е станал прекомерно комерсиален.

"В наши дни родителите пръскат луди пари за Коледа, тъй като презадоволените деца желаят от ден на ден и повече. Навремето аз си пожелавах единствено това, което майка ми и татко ми можеха да си разрешат ", споделя той.
Източник: dir.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР