В последните дни на ноември се срещаме се с един

...
В последните дни на ноември се срещаме се с един
Коментари Харесай

Диляна Попова: „Визията е огледало на вътрешния свят на всяка жена”

В последните дни на ноември се срещаме се с един от най-красивите ни модели - Диляна Попова , с цел да й зададем няколко безконечни въпроса за хубостта.

Намираме се в сърцето на София – местоположението е ул. „ Герлово “, а ситуацията е повече от вдъхновяваща – остарели красиви антики, превъзходни картини и разчувствани хора, които се суетят към българския сполучлив модел и подреждат или избягал кичур от красивия й кок или прибавят още малко червенина върху прелестното й лице. След седем години синеоката хубавица още веднъж застава зад обектива на Костадин Кръстев – Коко, с цел да показа новата есенно/зимна сбирка на марката 29DESIRES, въодушевена от барока, ренесанса и ювелирното изкуство.

Tази есен марката чества своят седми рожден ден (29.11), като тъкмо преди седем години Диляна е лицето, което показва първите дизайни на сбирката в екип от същия идеален състав:  фотографът Костадин Кръстев - КОКО, гримьорът - Елиза Попова и коафьорът- Гергана Маджарова, отпред с криейтив шефът Жоро Драгнев.

Със основаването на on-line марката www.29DESIRES.com, красивата Диляна прегръща концепцията да съобщи страстта на визиите основани от дизайнера. Днес, седем години по-късно, тя продължава тази своя задача и я придвижва по грациозен метод с акценти въодушевени от барока, ренесенса и ювелирното изкуство.

Локацията определена за провеждането на фотосесията също не е инцидентна - живописният антиквариат “Marché ANTIQUE ” - благосъстоятелност на бизнес дамите Силвия Заимова и Лорета Караминчева, изцяло предразпложи екипа експерти със своята изящна атмосфера.

Като една от най-красивите дами в България, за теб кое е нещото, което въплъщава женското наличие?

Излъчването, осанката, жестовете,  погледът и методът, по който една жена  се усмихва.

Изяществото във времето на барока и ренесанса са ентусиазъм за сбирката. Ти самата интересуваш ли се от изкуство?

Обичам изобразителното изкуство, боготворя епохите, те постоянно дават посока и постоянно ще въодушевяват!

Красивите облекла способни ли са трансформират светоусещането на дамата, която ги носи?

Определено - ДА, облеклата са израз на вътрешното ти чувство. Визията е огледало на вътрешния свят на всяка жена.

Атмосферата тук е страхотна, какво те свързва с  29DESIRES?

Познаваме се от доста години и на първо място сме другари, а това е постоянна основа за взаимна работа, тъй като постоянно е наслаждение!:)

Как стигна до решението да прегърнеш концепцията на марката и да я предадеш,чрез персоналната си страст?

Имам цялостно доверие на Жори и знам, че когато ми предлага нещо, то е тъй като към този момент знае по какъв начин ще наподобява.

Какво би посъветвала всяка жена, която желае да се усеща по-уверена в себе си?

Всяка заран поглеждайки се в огледалото да си споделя: Обичам те!:)

29DESIRES има достойнството да е номиниран в категория “Най-добър дизайнер ready-to-wear ”  на премиите -  Code Fashoin Awards.

Можете да подкрепите марката на: http://www.codefashionawards.bg/?page_id=181.

Антиквариатът “Marché ANTIQUE ” може да откриете на ул. “Герлово ” 3, гр. София  или на: www.1stdealers.com
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР