Цената на апартамент изуми хората: Вие тотално изчаткахте
В Пловдив цените на жилищата са непостижими за голяма част от хората. В това няма никакво подозрение. И сега обаче на пазара не престават да се оферират жилища на галактически цени. Ето на каква публикация попадна кореспондент на Plovdiv24.bg:
„ Продавам тристаен нов обзаведен апартамент в „ Кършияка “ до моста на Герджика. Намира се на шестия етаж от седем – в нова първокласна кооперация. Две спални, хол, обособена кухня, баня с тоалетна. Просторна тераса с ъгъл за отдих и невероятна панорама към тепетата. Цена 200 000 евро “
„ Вие тотално изчаткахте “, „ Апартаментът е превъзходен! Честито на печелившите! “, „ Не видях къде е гледката към Айфеловата кула “ – такива са част от мненията под обявата.
Източник: vijti.com
КОМЕНТАРИ




