В Плевен се очаква с голям интерес баскетболният турнир за

...

В Плевен се очаква с голям интерес баскетболният турнир за купата на града

В Плевен се чака с огромен интерес баскетболният шампионат за купата на града, който ще се състои на следващия ден и в събота в зала " Балканстрой ". Домакини на надпреварата са Баскетболният клуб Спартак - Плевен, който е подготвил за случая и специфична изящна купа, която ще бъде връчена на спечелилите в съботния ден. Надпреварата стартира на следващия ден /петък/ от 18.00 часа с двубой сред Черно море Тича и Пирот. Два часа по-късно - от 20.00 часа, на терена ще излязат Спартак Плевен и Ямбол.

Победителите ще се класират за финала, който ще играе на 21 септември /събота/ от 19.00 часа. От 17.00 часа в събота ще бъде мачът за третото място. Очакванията са залата за бъде изпълнена до краен лимит с почитатели на баскетболната игра от всички възрасти, тъй като Плевен е прочут баскетболен град, а особено за шампионата ще дойдат фенове и от района.

Касите на зала " Балканстрой " ще отворят на следващия ден /20 септември/ в 16.00 часа. Билетите ще бъдат дневни с цена от 6 лв..