В петък в 16:19 ч. в Районното управление в Карнобат

...
В петък в 16:19 ч. в Районното управление в Карнобат
Коментари Харесай

Пламна пътнически влак

В петък в 16:19 ч. в Районното ръководство в Карнобат е получено известие от началника на пътнически трен 30133 (Карлово – Бургас) за това, че на жп гара Церковски локомотивът на композицията се е запалил.

Пътниците са своевременно свалени на гарата, като няма потърпевши хора. Служителите от влаковата комбинация не са съумели да разкачат локомотива от вагоните, предава NOVA.

На място са изпратени екипи на полицията и Районната работа „ Пожарна сигурност и отбрана на популацията ” в Карнобат.

Снимката е илюстративна
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР