Задържаха 16-годишен за грабеж и побой над мъж в Перник
В Перник е арестуван 16-годишен юноша за съпричастност към обир, осъществен над 20-годишен перничанин, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в града.
Инцидентът е станал в сряда около 18:30 часа в квартал „ Димова махала “. По данни на полицията група младежи са нападнали 20-годишния мъж, нанесли са му побой и са му лишили златна верижка, часовник и 80 евро.
След издирвателни дейности за период до 24 часа е арестуван един от посочените за причинители. Установени са още двама съпричастни към действието, чието задържане следва, прецизираха от полицията.
По първична информация пострадалият и нападателите са последователи на разнообразни футболни тимове, което евентуално е станало причина за експанзията.
По случая е формирано досъдебно произвеждане. Уведомена е прокуратурата, под чието управление следствието продължава.
Инцидентът е станал в сряда около 18:30 часа в квартал „ Димова махала “. По данни на полицията група младежи са нападнали 20-годишния мъж, нанесли са му побой и са му лишили златна верижка, часовник и 80 евро.
След издирвателни дейности за период до 24 часа е арестуван един от посочените за причинители. Установени са още двама съпричастни към действието, чието задържане следва, прецизираха от полицията.
По първична информация пострадалият и нападателите са последователи на разнообразни футболни тимове, което евентуално е станало причина за експанзията.
По случая е формирано досъдебно произвеждане. Уведомена е прокуратурата, под чието управление следствието продължава.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




