В периода от 11 май до 20 юни 2026г. движението

...
В периода от 11 май до 20 юни 2026г. движението
Коментари Харесай

Две метростанции в София спират работа за повече от месец

В интервала от 11 май до 20 юни 2026г. придвижването по Линия 3 на метрото ще се реализира в сектора от метростанция " Горна баня ” до метростанция " Орлов мост ”. Временно няма да работят станциите " Театрална ” и " Хаджи Димитър ”.

Причината за ограничаването са планувани 40-дневни строително-монтажни действия в региона на шахта за отклоняване на линия 3 към кварталите " Слатина ” и " Младост ”. 

За посочения интервал ще бъде въведена краткотрайна организация на придвижването в сектора сред метростанциите " Орлов мост ” и " Хаджи Димитър ”. Допълнителна информация за заместващ превоз ще бъде оповестена от Центъра за градска подвижност.

От " Метрополитен ” ЕАД оповестяват още, че на 10 май (неделя) влаковете по всички линии на метрото ще се движат по делнично разписание, с цел да се обезпечи по-добро обслужване на пасажерите по отношение на провеждането на колоездачната конкуренция Джиро д’Италия.
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР