Врачански пожарникари обраха златните медали на турнир в Плевен /снимки+видео//
В интервала 15-16.05.2026 година се организира IV-ти шампионат по пожароприложен спорт за купа " Кайлъка ". В надпреварата участваха 9 тима от България.
В двете дисциплини " Пожарна щафета 4 х 100 м " и " Бойно разрастване от мотопомпа ", тимът на РДПБЗН-Враца се окичи със златните медали.
" В комплексното класиране, с максимален брой точки от дисциплините, нашите момчета завоюваха шампионата за трета поредна година. Тази година тимът ни завоюва и купата на шефа на РДПБЗН-Плевен, като се показа най-добре и в дисциплината " Бойно разрастване от мотопомпа ", като с едно от постигнатите времена се приближи на 0.05 секунди от Републиканския връх. Гордеем се с вас момчета! ", написаха от пожарната във Враца в страницата си във фейсбук.
В двете дисциплини " Пожарна щафета 4 х 100 м " и " Бойно разрастване от мотопомпа ", тимът на РДПБЗН-Враца се окичи със златните медали.
" В комплексното класиране, с максимален брой точки от дисциплините, нашите момчета завоюваха шампионата за трета поредна година. Тази година тимът ни завоюва и купата на шефа на РДПБЗН-Плевен, като се показа най-добре и в дисциплината " Бойно разрастване от мотопомпа ", като с едно от постигнатите времена се приближи на 0.05 секунди от Републиканския връх. Гордеем се с вас момчета! ", написаха от пожарната във Враца в страницата си във фейсбук.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




