В Павликени едномнния тим надигра Ювентус (Малчика) с 2:0 в

...

Павликени подчини Ювентус

В Павликени едномнния отбор надигра Ювентус (Малчика) с 2:0 в среща от 25-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стефан Гинчев осъществя попаденията за триумфа. Домакините започнаха по-добре и направляваха всичко през първото полувреме. В 18-ата минута Гинчев откри резултата от фаул. Това беше и единствената голова заплаха пред вратата на гостите.
 Ювентус (Малчика) се стяга за тежко посещение Ювентус (Малчика) се стяга за тежко посещение
Те от своя страна бяха покрай изравняването в 42-ата минута. Футболистът им обаче не съумя да уцели вратата. След почивката Павликени стартира с няколко положителни офанзиви. Капитанът Красен Трифонов центрира и Гинчев с глава повиши на 2:0 в 50-ата минута. Малко по-късно Александър Танков пропусна да направи резултата безапелационен, като заслуга има и Иван Николов, който мазета топката. До края имаше опити за голови офанзиви, само че те не доведоха до смяна в резултата.