В първия мач от 23-ия кръг на Първа лига Етър

...

Как Черно море не успя да излъже 10 от Етър?

В първия мач от 23-ия кръг на Първа лига Етър и Черно море не съумяха да излъчат победител, откакто приключиха при резултат 1:1.

Черно море не съумя да надвие 10 от Етър

„ Виолетовите” влязоха в дуела след две загуби в шампионата. „ Моряците” пък претърпяха тежка загуба на старта на пролетния дял от Берое с 1:4, само че в идващото тестване против ЦСКА показва компактна игра и съумя да измъкне точката след 0:0.

На стадион „ Ивайло” равенството сякаш бе най-закономерният свършек на дуела, откакто домакините откриха с гол на Алиуне Бадара след по-малко от една минута игра, а Черно море изравни с гол от дузпа на Мариян Огнянов през второто полувреме.

Балъков: Защо да не вземем точки в идващите три мача?

В последните 20 минути "моряците " имаха опция да играят и с човек повече на терена, откакто Самб Бадара получи червен картон. Именно в този миг обаче по-добрите положения бяха за домакините.

Така, откакто двата отбора си разделиха по точка, „ моряците” са осми с 27 точки, а Етър е 13-и с 20.

Вижте разбор на случилото се в тази среща във видеото от предаването "Обзор на кръга " по DIEMA SPORT.