В първата си контролна среща от лагера в Банско отборът

...

Кариана/Ерден/ и Миньор/Пк/ не се победиха в Разлог

В първата си контролна среща от лагера в Банско тимът на "Кариана " (Ерден) извъртя 0:0 с третодивизионния "Миньор " (Перник). Заради контузии дуела, който се игра в Разлог, пропуснаха вратаря Павел Станев и бранителят Людмил Иванов. Това бе второ нулево тъждество за новака във Втора лига. Преди това воденият от треньора Атанас Джамбазаки отбор приключи при подобен резултат инспекцията си с "Локомотив " (Горна Оряховица) и загуби с 0:1 от "Царско село ".
Срещу четвъртия в Югозападната трета лига карианци преобладаваха, само че мъчно стигаха до рискови положения пред вратата на противника. В средата на първото полувреме капитанът им Евгени Игнатов-Бамзе затрудни вратаря на „ чуковете” с бомбен шут от 25 метра, а при добавката Георги Цеков стреля в навън. Отново Игнатов можеше да вкара след почивката, само че стражът на Миньор мазета с крайник топката. Вратарят на "Кариана " Стамен Бояджиев също се намеси един път авторитетно и не позволи попадение в мрежата си.
В събота от 18 часа на един от терените в спортния в комплекс „ Пири” в Банско карианци се изправят против "Арда " (Кърджали).
"Кариана ": Стамен Бояджиев, Ангел Цолов, Станислав Георгиев, Николай Дичев, Иван Тодоров, Цветко Иванов, Николай Николов, Георги Цеков, Деян Иванов, Стоян Предев, Евгени Игнатов-кап. (Християн Илиев, Георги Илиев, Ангел Русев, Мартин Таушанов, Лионел Матадос, Цветомир Тодоров, Ивелин Илиев).
Източник: bulnews.bg