В палата 13 на Солунския международен панаир от днес започва

...
В палата 13 на Солунския международен панаир от днес започва
Коментари Харесай

Стотици нови модели мотоциклети очакват любителите на изложение в Солун

В палата 13 на Солунския интернационален панаир от през днешния ден стартира ревюто на мотоциклети Moto Show 2025, заяви гръцката държавна телевизия ЕРТ.

В ревюто вземат участие множеството съществени дистрибутори на мотоциклетни марки в Гърция. В най-голямата панаирна палата на повърхност от 6000 кв. м. са показани 21 марки мотоциклети, скутери и АТВ-та. Изложителите са 39 и представителите им са разполагаем да дадат цялата нужна информация на феновете на двуколесните транспортни средства.

Посетителите могат да видят от близко и всички нови модели за 2025 година, които бяха показани на интернационалното ревю за мотоциклети и аксесоари EICMA в Милано.

На ревюто ще има и особено оборудвано пространство, където искащите могат да тестват някои от моделите.

Ще има и базар за шлемове и облекло за мотоциклетисти на промоционални цени.

Изложението е отворено от 10 ч. сутринта до 21 ч. вечерта до 27 април, неделя. Входът е 7 евро, а децата до 14 година и хората със специфични потребности влизат гратис.

Както оповестяват уредниците на уеб страницата на ревюто, паркингът за посетителите в пространството на Солунския интернационален панаир е безвъзмезден.
Източник: newsbg.eu


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР