В отсъствието на ЛеБрон Джеймс и Антъни Дейвис шампионът в

...

Без ЛеБрон и Антъни Дейвис шампионът Лейкърс загуби от Сакраменто

В отсъствието на ЛеБрон Джеймс и Антъни Дейвис първенецът в НБА Лос Анджелис Лейкърс позволи загуба със 120:123 при гостуването си на Сакраменто Кингс.

" Езерняците " започнаха мощно мача и поведоха с 14 точки през първата четвърт, само че последователно изпуснаха самодейността и това разреши на Сакраменто да поведе за пръв път малко преди почивката.

През второто полувреме домакините резервира инерцията си и след доста добра игра в последната четвърт записаха едвам втората си победа в последните 10 мача.

Бъди Хийлд бе най-резултатен за Сакраменто с 29 точки. Още 23 прибави Де'Аарън Фокс, а с 20 остана Харисън Барнс.

За Лейкърс Денис Шрьодер осъществя 28 точки, 26 добави Монтрезл Херъл, а с 25 завърши Кайл Кузма.

В различен забавен мач от тази нощ Портланд Трейл Блейзърс записа домакинска победа със 108:106 над Голдън Стейт Уориърс. Кармело Антъни и Деймиън Лилард вкараха по 22 точки за " пионерите ", до момента в който за " войните от Златния щат " с 35 точки приключи Стеф Къри.