В отношенията всичко зависи от нас самите и от колко много ги искаме …
В връзките задачата и на двете страни би трябвало да е те да проработят!
Тази да е общата цел и тогава става да!
И процентите са 100
на 100 … мъжът дава своите 100 % и дамата нейните 100. Отношенията са взаимна работа … работете по този начин за тях като че ли от това ви зависи живота другояче не става!
С любов – Десислава Илиева
Тази да е общата цел и тогава става да!
И процентите са 100
на 100 … мъжът дава своите 100 % и дамата нейните 100. Отношенията са взаимна работа … работете по този начин за тях като че ли от това ви зависи живота другояче не става!
С любов – Десислава Илиева
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




