В отношенията целта и на двете страни трябва да е

...
В отношенията целта и на двете страни трябва да е
Коментари Харесай

В отношенията всичко зависи от нас самите и от колко много ги искаме …

В връзките задачата и на двете страни би трябвало да е те да проработят!

Тази да е общата цел и тогава става да!

И процентите са 100

на 100 … мъжът дава своите 100 % и дамата нейните 100. Отношенията са взаимна работа … работете по този начин за тях като че ли от това ви зависи живота другояче не става!

С любов – Десислава Илиева  ❤️
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР