В НСА се проведе баскетболен турнир за Купата Веселин Темков“,

...

В НСА се проведе баскетболен турнир по повод 50 години катедра Баскетбол, волейбол, хандбал

В НСА се организира баскетболен шампионат за Купата „ Веселин Темков “, в който мериха сили студентите от І до ІV курс компетентност баскетбол. Този шампионат беше част от честванията 50 години катедра „ Баскетбол, волейбол, хандбал “, както и 80 години Национална спортна академия „ Васил Левски “.
След доста оспорвани и забавни дуели се стигна до финалната борба сред тимовете на ІІІ и ІV курс, която беше и кулминационната точка на шампионата и честванията на катедрата. Двата тима излязоха за победа и мачът вървеше доста равностойно. Полувремето приключи при резултат 45:44 за ІІІ курс, само че след полувремето четвъртокурсниците взеха нещата в свои ръце и в последна сметка измъкнаха успеха след 99:85.

Даниел Милчев бе избран за най-полезен играч.