В нощта на 27 август руските сили са извършили масирана

...
В нощта на 27 август руските сили са извършили масирана
Коментари Харесай

Масирана атака над Суми, повредени са инфраструктурни съоръжения

В нощта на 27 август съветските сили са направили масирана офанзива с дронове против Суми. В резултат на обстрела има вреди по инфраструктурата, оповестяват и, базирайки се на Telegram на ръководителя на Сумската регионална администрация Олег Григоров и канала на и.д. кмет на Суми Артем Кобзар. В града отчасти е прекратено електро- и водоснабдяването.

" Врагът нанесе солиден удар с БпЛА по покрайнините на Сумската община. Предварително, без жертви “, се показва в известието.

Той прибавя, че вследствие на офанзивата има вреди по инфраструктурата. В момента спешните служби работят.

В същото време и.д. кмет на Суми Артем Кобзар също оповестява, че Русия е атакувала регионалния център с дронове вид " Шахед ". По неговите думи, няма попадания в жилищни квартали.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР