Преслава превзе Париж
В нощен Париж се озова Преслава .
Певицата е там с половинката си и се любува на забележителностите на френската столица и най-много, несъмнено, на Айфеловата кула, написа България Днес.
Певицата е там с половинката си и се любува на забележителностите на френската столица и най-много, несъмнено, на Айфеловата кула, написа България Днес.
Източник: hotarena.net
КОМЕНТАРИ




