В неделното утро около 06:00 ч. пожар избухна в село

...
В неделното утро около 06:00 ч. пожар избухна в село
Коментари Харесай

Избухна пожар в Пловдивско, щетите са сериозни СНИМКИ


В неделното утро към 06:00 ч. пожар избухна в село Старосел, при който бяха изцяло унищожени две бараки и плевня, ситуирани в дворни места на частни парцели. Благодарение на бързата реакция на три екипа огнеборци, са избавени прилежащи жилищни здания, които са били директно застрашени от пламъците.

Сигналът за случая е получен рано сутринта, а дейностите на пожарникарите са попречили огънят да обхване по-голяма повърхност и да аргументи вреди на жилища. Няма информация за потърпевши хора.

Към момента от Пожарната работа в Пловдив оповестяват, че ситуацията в региона е спокойна, макар мощните пориви напразно, които сътвориха напрежение в ранните часове на деня.

Няма получени сигнали за паднали дървета, счупени клони или други вреди, породени от вятъра. Въпреки това дежурните екипи на спасителите и пожарната остават в нараснала подготвеност при вероятно утежняване на метеорологичната конюнктура.

 

Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР