В най-интересния мач от регион Изток на ББЛ А група,

...

Ънстопабъл с невероятен обрат срещу Светкавица

В най-интересния мач от район Изток на ББЛ А група, Ънстопабъл направи необикновен поврат против Светкавица, побеждавайки го на негов терен с 82:75 и лишавайки го от опцията за първа победа през сезона.

Домакините поведоха с 31:20 след 10 минути игра, а малко по-късно задатъкът им доближи и 19 точки. Постепенно обаче тимът от Добрич стартира да топи пасива си и откакто на почивката изоставаше с 39:49, в края на третата част към този момент и обърна за 60:59. До края играта бе доста оспорвана, само че Ънстопабъл удържа преднината си до последно.

Петър Демирев се регистрира с 22 точки за спечелилите, Кирил Кънев има 16, 12 добави Кирил Кирилов.

За Светкавица Сашо Георгиев приключи с 22 точки, 20 означи Николай Ненов със 7 битки, а 19 точки и 7 битки има Александър Янчев.