В най-добрия си мач от началото на пролетния полусезон в

...

Младшата на Монтана изпусна поне точка при гостуването си в Марково

В най-хубавия си мач от началото на пролетния полусезон в елитната „ А” група за юноши до 17 години тимът на "Монтана " загуби трагично с 2:3 като посетител на "Сокол " (Марково).
Момчетата на треньора Дилян Иванов сюрпризираха домакините с два бързи гола още първоначално. Вкараха ги Любомир Веселов и Георги Замфиров. Този резултат се задържа до почивката, само че през второто полувреме пловдивският отбор, който разделя петото място с "Черно море " (Варна) направи цялостен поврат в основата, на който бяха головете на Дилян Стефанов, Валентин Йорданов и Теодор Митрев.
Въпреки провалянето "Монтана " резервира 13-то място в класирането с актив от 14 точки, на пет от зоната на изпадащите, в която са 15-ия "Пирин " (Благоевград) с 9 т. и абсолютният новобранец в групата "Марек " (Дупница), който към момента няма точка в актива си.
Източник: bulnews.bg