Доброто обединява: Благотворителен базар на служителите от МВР
В навечерието на Коледа чиновници от централната администрация на Министерство на вътрешните работи проведоха благотворителен базар, отдаден на идея, която трогва сърцата – помощ за дете, изгубило родител, чиновник на министерството.
Инициативата, подкрепена от министър Атанас Илков и неговите заместници Тони Тодоров и Любомир Йосифов, събра впечатляващата сума от 11 078 лв..
„ Това е единствено част от поредност положителни каузи в поддръжка на фамилиите и децата на наши сътрудници, които към този момент не са на своя пост. Колегите от Главна дирекция „ Жандармерия, специфични интервенции и битка с тероризма “ подкрепиха с 5555 лв. деца на чиновници, изгубили живота си “, пишат от Министерство на вътрешните работи.
Благотворителната акция, проведена от преподавателите и курсантите от Академия на Министерство на вътрешните работи, е в поддръжка на младо момче, което минава през тежки тествания.
Служителите на Столична дирекция на вътрешните работи Столична Полиция събраха над 7000 лв. за три деца в потребност.
„ Благодарим на всички, които оказват помощ да преодолеем границите сред действителност и коледни пожелания! Нека продължим да поддържаме тези, които имат потребност от нас! “, пишат от пресцентъра на вътрешното министерство.
Снимки: Фейсбук/МВР
FaceBookTwitterPinterest




