Община Разлог отличи зрелостниците с отличен успех от випуск 2026
В навечерието на 24 май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската писменост, култура и просвета, в залата на Общински съвет – Разлог се организира тържествена гала по награждаване на зрелостниците с отличен триумф от всички учебни заведения в града.
По остаряла българска традиция зрелостниците и техните учители бяха посрещнати с питка, мед и здравец – знак на благоденствие, триумф и лек път напред.
Кметът на Община Разлог Красимир Герчев приветства зрелостниците и ги поздрави за постигнатите високи резултати, като им пожела самоуверено да следват фантазиите си, да се осъществят сполучливо и постоянно да носят Разлог в сърцата си.
„ Днес ви поздравяваме освен за отличните резултати, само че и за напъните и постоянството. Вярвам, че със познания ще съумеете да се реализирате почтено и ще бъдете горделивост както за Разлог, по този начин и за България “, обърна се към младежите кметът Красимир Герчев.
На събитието участва и зам.-кметът Гергана Костова, която също поздрави зрелостниците и им пожела да бъдат уверени, въодушевени и почтени младежи.
В знак на благодарност, всички отличници получиха почетни грамоти и алегорични дарове от Община Разлог.
В този нов стадий от живота ви изборите към този момент са във вашите ръце. Правете ги решително, следвайте това, което ви въодушевява. Бъдете смели в решенията си и правилни на себе си
По остаряла българска традиция зрелостниците и техните учители бяха посрещнати с питка, мед и здравец – знак на благоденствие, триумф и лек път напред.
Кметът на Община Разлог Красимир Герчев приветства зрелостниците и ги поздрави за постигнатите високи резултати, като им пожела самоуверено да следват фантазиите си, да се осъществят сполучливо и постоянно да носят Разлог в сърцата си.
„ Днес ви поздравяваме освен за отличните резултати, само че и за напъните и постоянството. Вярвам, че със познания ще съумеете да се реализирате почтено и ще бъдете горделивост както за Разлог, по този начин и за България “, обърна се към младежите кметът Красимир Герчев.
На събитието участва и зам.-кметът Гергана Костова, която също поздрави зрелостниците и им пожела да бъдат уверени, въодушевени и почтени младежи.
В знак на благодарност, всички отличници получиха почетни грамоти и алегорични дарове от Община Разлог.
В този нов стадий от живота ви изборите към този момент са във вашите ръце. Правете ги решително, следвайте това, което ви въодушевява. Бъдете смели в решенията си и правилни на себе си
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




