В началото на май ще бъде представена партията на бившия

...
В началото на май ще бъде представена партията на бившия
Коментари Харесай

Дясната ръка на Стефан Янев: На 5 май се свиква Инициативният комитет за партията

В началото на май ще бъде показана партията на някогашния министър на защитата и длъжностен министър председател Стефан Янев. Това сподели пред БНР Ралица Симеонова, част от екипа за учредяването.

И уточни, че в новата политическа групировка ще бъдат събрани разпознаваеми лица, хора от разнообразни публични сфери, както и нови лица.

" Искаме да обединим хора, които желаят по логичен метод да работят за страната си. Партията ще се нарежда в национално-консервативния бранш. Националният интерес би трябвало да бъде опазване на страната. Националният интерес би трябвало да подсигурява устойчивостта и успеваемостта на политическата система, да има възходящо развиване на стопанската система, да има устойчива обществена система, налично опазване на здравето ".

В предаването " 12+3 " Симеонова добави:

" Ние сме срещу военна помощ за Украйна, тъй като това би ни направило страна в спора. Вече виждаме отрицателните резултати от несъответстващите дейности на сегашния кабинет ".

Тя предвижда предварителни парламентарни избори.

" Коалицията показва некадърност да взема решение проблемите на жителите. Самата коалиция основава рецесии. Тя не сътвори нужните механизми за вътрешна съгласуваност ".

Червени линии, по думите ѝ, водят до цинизъм, а политиката е взаимоотношение.
Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР