В МВР се проведе среща с Асоциацията на българските застрахователи

...
В МВР се проведе среща с Асоциацията на българските застрахователи
Коментари Харесай

АБЗ: Ощетените от потопа по южното Черноморие могат веднага да се обърнат към застрахователите си

В Министерство на вътрешните работи се организира среща с Асоциацията на българските застрахователи (АБЗ) по отношение на множеството постъпили запитвания по отношение на приемането на застрахователни компенсации за.

От Министерство на вътрешните работи и от АБЗ осведомят, че потърпевшите от потопа в региона от 5 септември 2023г. могат да се извърнат към застрахователя си при първа опция и да подадат съобщение за рекламация за обезщетение.

Няма да е належащо да показват документи, които да удостоверяват, че такова наводняване се е случило в този регион и на тази дата.

Не е належащо и да смъкват регистрационните табели на потърпевши техни моторни транспортни средства, каравани или различен тип ремаркете.

От АБЗ приканват застрахователните компании да удължат периода за приемане на искания от потърпевшите от потопа, с цел да могат всички да бъдат обслужени.
 Южното Черноморие постепенно се възвръща след водното злополучие Обновена
Южното Черноморие постепенно се възвръща след водното злополучие

Няма сигнали за бедстващи хора, остава в действие бедственото положение
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР