В момента Левски разполага с един вратар, който има договор

...

16-годишният Пламен Андреев без допуснат гол над 3 часа на вратата на Левски

В момента Левски разполага с един вратар, който има контракт за идващия сезон - Пламен Андреев. Младокът е роден на 15 декември 2004 година. Юношата надали ще не помни датата 23 май 2021 година. Тогава той дебютира за " сините " в гостуването на Черно море. Пламен размени Ники Михайлов в 80-ата минута. В последна сметка Левски стигна до успеха с гол на Валери Божинов в края.

В подготовката досега Андреев взе присъединяване и в трите контроли досега. Влезе като запаса на почивката при успеха с 1:0 над Локомотив (Пловдив). Стартира като титуляр при равенството 1:1 против Ботев (Пловдив), след което бе сменен от Николай Кръстев. Последният позволи и изразнителното попадение, което пристигна след негова неточност.
 В Левски хвалят Билал Бари

Нападателят е измежду най-хубавите на " Герена "

Андреев игра цялостен мач при разгромния триумф с 4:0 над Локомотив (София).

В спарингите той записа общо 180 минути - 3 часа без позволен гол, написа " Тема спорт ". Към тях можем да прибавим и 10-те минути при формалния му дебют. Тоест в над 3 часа игрово време Андреев не е позволил гол във вратата си.

Повече от впечатляващо начало за младия вратар.