В Макларън не планират допълнителни промени и подобрения по колата

...
В Макларън не планират допълнителни промени и подобрения по колата
Коментари Харесай

В Макларън не планират още подобрения по колата през 2025

В Макларън не възнамеряват спомагателни промени и усъвършенствания по колата на отбора за сезон 2025 – MCL39, макар завръщането на Макс Верстапен в челото и трите му победи в последните 4 надпревари.

Пет надпревари и два спринта преди края на сезона Оскар Пиастри има 40 точки задатък пред Макс Верстапен, който  е и на 26 точки зад другия водач на Макларън Ландо Норис.
 Как Макс Верстапен може да стане международен първенец през 2025 година? Как Макс Верстапен може да стане международен първенец през 2025 година?
„ Ако става въпрос за нови усъвършенствания, нови съставни елементи, то няма да има такива до края на сезона “, удостовери отбор шефът на Макларън Андреа Стела.

Италианецът добави, че борбата за позиции в Остин е била доста оспорвана и минималното изхабяване на гумите е лишило едно от главните прерогативи на MCL39.
 Леклер изясни нападателната си тактика в Гран При на Съединени американски щати Леклер изясни нападателната си тактика в Гран При на Съединени американски щати
„ Но в Остин се видя също по този начин, че колата ни капацитет за доста по-добре показване и в този момент би трябвало да осъществяваме този капацитет “, добави Стела.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР