В мач от предпоследния кръг на Югозападната Трета лига Ботев

...

Ботев се справи с Гранит в мач с пет гола

В мач от предпоследния кръг на Югозападната Трета лига Ботев (Ихтиман) реализира победа над Гранит (Владая) с 3:2. През първата част играта беше равностойна, само че в самия край домакините съумяха да се разпишат и да поведат. През втората част те удвоиха задатъка си с гол от дузпа.

Ботев не се съобщи и в характерен жанр Борислав Балджийски осъществя, матирайки безпомощния пазач на домакините, връщайки интригата в дуела в 65-ата минута. Малко по-късно Станислав Катранков беше прецизен с глава от няколко метра и изравни резултата.

Точка на разногласието постави Валентин Лазаров с попадение в края на дуела, а трите точки поеха в посока Ихтиман.

Така Ботев към този момент има 34 точки и заема 15-то място в класирането, а с подобен точков актив е и Септември II. В последния кръг в Ихтиман гостува Пирин (Разлог). Срещата е на 3 юни от 18:00 часа.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.