В мач от 31-ия кръг на Серия А Каляри обърна

...

В луд екшън Каляри обърна Парма в мач със седем гола

В мач от 31-ия кръг на Серия А Каляри обърна Парма с 4:3, откакто губеше малко преди края на дуела с 2:3.

Парма взе задатък от два гола в границите на 30-ина минути, откакто Пецела в 5-ата минута, както и Куцка в 31-ата направиха задатъка на гостите сериозен. Каляри съумя да върне гол преди почивката като прецизен беше Паволети.

Парма направи резултата 3:1 в 59-ата минута, само че Марин още веднъж върна домакините в мача с гол в 66-ата минута. В добавеното време на срещата домакините освен изравниха резултата посредством Перейро, само че стигнаха и до трите точки с гола на Чери надълбоко в добавеното време.

След този триумф Каляри е на 18-ото място с актив от 25 точки към момента измежду изпадащите, а Парма е на 19-ата позиция с 20.